Donatıpro™ | Betonarme donatı detay resimleri

Proper

 

Neden DonatıPro™

DonatıPro™, betonarme donatı detay projelerini kolayca çizmek, revizyonlarını yapmak ve metrajını almak için geliştirilmiş bir AutoCAD® uygulamasıdır.

İşte size DonatıPro™ kullanmanız için bir kaç neden:

DonatıPro™'nun avantajları nelerdir?

Akıllı Donatı: AutoCAD® için tasarlanmış özel donatı nesnesidir. Betonarme donatı detay resmi çizerken, donatının oluşmasından metrajına kadar tüm ihtiyaçlarınız bu nesnenin içinde tanımlanmıştır.

Revizyonlarda Benzersizdir: Çizim, akıllı donatı nesnesiyle bir kez oluşturulduktan sonra revizyonlarda büyük avantaja sahip olursunuz. AutoCAD®'in düzenleme komutlarını kullanarak akıllı donatı üzerinde yapacağınız her türlü revizyon nesneyi otomatik olarak güncelleyecektir. Böylece revizyondan sonra etiket ya da kopya pozları düzenlemenize ve kontrol etmensize gerek kalmaz.

Hata yapmanıza engel olur: Çizim teknikerleri işlerini hızlandırmak için genelde benzer projelerden kopyalayarak çizimi düzenlerler. Ancak kopyalama yönteminde, eski donatı üzerinde yaptığınız her değişiklik bir risk içerir. Boy yazıları düzeltildi mi? Etiket değerleri düzeltildi mi? Kopyaladığınız donatı doğru mu hazırlanmıştı? Bunları kontrol etmek hiç kolay değildir. Teknisyen üst üste bu kontrolleri yapmaktan bıkabilir, diğer kontrol eden ise gözden kaçırabilir. DonatıPro™ kullandığınızda ise, teknisyen zevkle çalışır. Çizdiği her donatının boy yazılarının doğru olduğunu, poz etiketinin kontrole gerek olmaksısız kusursuz yerleştiğini, ölçek ve birim sorunlarının olmadığını bilerek çalışır.

Modüler Yapıya Sahiptir: DonatıPro™ modüler yapıya sahiptir. Bugün en çok ihtiyacınız olan modülü alın. İleride diğer ihtiyaçlarınızı ya da yeni çıkacak DonatıPro™ modüllerini sisteminize dahil edebilirsiniz. Tüm modüller birbirine tam uyumludur ve ne zaman ilave ederseniz edin, mevcut çizimlerinizle hemen bütünleşir.

Standart, hızlı ve kaliteli çizimler üretir. DonatıPro™, konusunda dünya çapında uzman olan Taliasoft Yazılım tarafından oluşturulmuş çok üstün bir AutoCAD® uygulamasıdır. Bir uygulama olduğu için, her zaman aynı doğrulukta, hızlı ve belli bir standartta çizimler üretecektir. Bu nendenle işinizi alt yüklenicilerinize verseniz bile çıkacak sonucun sizinkiyle aynı olduğuna emin olacaksınız.

Tamamen özelleştirilebilir! DonatıPro™ tamamen özelleştirilebilir yapıya sahipir. Layer sistemini, kesit ve kot bloklarını, ölçü stillerini, çizgi tiplerini ve buna benzer birçok unsuru kendi proje ofisinizin standartlarına göre değiştirebilirsiniz.

Öğrenmesi çok kolaydır! DonatıPro™'yu öğrenmek çok kolaydır. 1-2 saatlik bir eğitim ve 1-2 haftalık bir alışma süresini geçtikten sonra sanki yıllardır ofisinizde DonatıPro™ kullanılyomuş gibi kendinizi rahat hissedeceksiniz.

Her zaman güncel! DonatıPro™ her zaman günceldir. DonatıPro™ profesyonel AutoCAD® uygulamaları için dünya çapında uzman "Taliasoft Yazılım" tarafından geliştirilmektedir. Yazılım AutoCAD® sürümlerine, kullanıcı istek ve geribildirimlerine göre sürekli geliştirilir ve yeni özellikler eklenir.

Birinci sınıf destek! DonatıPro™ kullanıcıları kendini özel hisseder. "Taliasoft Yazılım" her DonatıPro™ kullanıcısı ile özel olarak ilgilenir ve kullanıcılara ait özel istekleri yazılıma eklemekten çekinmez. Destek sayfalarında neredeyse sonsuz doküman ve video sürekli güncel içerik olarak yer almaktadır.

Bizimle Kontak Kurun

Merak ettiğiniz tüm konular hakkında soru sormak için kontak formunu kullanabilirsiniz.

 

Neden DonatıPro™ Kullanmalıyım?

DonatıPro™, betonarme donatı detay projelerinin çizimi ve metrajında sizlere yardımcı olmak üzere hazırlanmış, hızlı, güvenilir ve yenilikçi bir AutoCAD® uygulamasıdır. Profesyonel AutoCAD uygulamaları alanında uzman Taliasoft Yazılım tarafından geliştirilen DonatıPro™ işinize değer katar, doğru, hızlı ve kaliteli projeler üretmenizi sağlar. Neden DonatıPro™

Bizimle Kontak Kurun

  • Taliasoft Yazılım
  • Phone: (216) 445 30 30
  • Email: donatipro@taliasoft.com
  • İletişim Formu

Sosyal Ağlarda Taliasoft

Bizi takip edin.

rss google twitter Mail listesi