Donatıpro™ Betonarme Donatı Çizim ve Metraj Yazılımı | Yenilemenin Avantajları

Proper

 

DonatıPro™ Yükseltmeleri (Upgrade)

Donatıpro™ her yıl yeni sürüm çıkartır. Yükseltme yaptığınızda yalnızca o sürüme ait tüm güncellemeleri değil aynı zamanda bir çok hizmeti de beraberinde satın alırsınız...

DonatıPro™ yılda bir yeni sürüm, ayda bir yeni güncelleme çıkartır. Sene başında yazılım yükseltmenizi yaptıysanız her ay çıkacak olan bu güncellemeleri ücretsiz olarak indirip bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Eğer ücretli güncelleme yapmak istemiyorsanız elinizdeki sürümü herhangi bir kısıtlama olmadan dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Yükseltmeleri yapmak neden önemli?

Donatıpro™, yeni versiyonları sadece programa yeni fonksionlar eklemek için değil aynı zamanda varsa mevcut hataları gidermek, kullanıcılardan aldığı geri beslemelere bağlı olarak performansı artırmak ve yeni standart ve teknolojilere uyum sağlamak için çıkartır. Bu nedenle yükseltme yapmak iş verimliliğiniz ve daha hatasız çalışmanız için yararlı olacaktır.

Yükseltme yapmaya mecbur muyum?

Değilsiniz. Satınaldığınız sürüm kaçıncı sürümse, o sürüme ait en yeni güncellemeyi sistem gereksinimlerini sağlamak kaydıyla yıllarca kullanabilirsiniz. Donatıpro™ bu konuda hiç bir şekilde zorlama yapmaz...

Yükseltme yapmaya değer mi?

Kesinlikle! Donatıpro™ her yıl siz kullanıcılarımızla birlikte çalışarak tüm modüllerinde onlarca yenilik ve bir de önemli versiyon yenilemesi yapar. Tüm bu geliştirmeler daha verimli ve daha konforlu çalışmanızı sağlar.

Yükseltme yaptığımda beni neler bekliyor?

Öncelikle yepyeni özelliklerle donatılmış bir versiyon sizi bekler. Bunun yanısıra:

• İlgili sürüme ait tüm güncellemeler
• Yeni yönetmelik ve standartlara uyumluluk
• Tüm yıl boyunca ücretsiz teknik destek
• AutoCAD ve Windows güncellemelere uyumluluk
• Geliştiriciyle etkileşim içinde ihtiyacınız olan özellikleri talep etmek

Yükseltmeler pahalı mı?

Her sürüm atlamak yazılımın güncel liste fiyatının 1/3'üdür. Yani örneğin 5. sürümden 6. sürüme atlamak için 1/3, 4'ten 6'ya yükseltmek için 2/3 liste fiyatı ödemeniz gerekir.

Yazılımı Eylül ayında aldım. Ocak ayında tekrar güncelleme bedeli vermek zorunda mıyım?

Evet. Yazılımın hangi sürümünü aldıysanız, o sürümü alan her kullanıcın ödediği bedelin aynısını ödemiş olursunuz ve diğer kullanıcılarla aynı güncellemelere sahip olursunuz. Yani sene başında ya da sene sonunda almanız aldığınız hizmet ve getiriler açısından farklı değildir. Verdiğiniz ücret bir dahaki yılın yükseltme ücreti değil o sürüme ait liste bedeli ve sürüme ait güncellemeler içindir.

Bizimle Kontak Kurun

Merak ettiğiniz tüm konular hakkında soru sormak için kontak formunu kullanabilirsiniz.

 

Neden DonatıPro™ Kullanmalıyım?

DonatıPro™, betonarme donatı detay projelerinin çizimi ve metrajında sizlere yardımcı olmak üzere hazırlanmış, hızlı, güvenilir ve yenilikçi bir AutoCAD® uygulamasıdır. Profesyonel AutoCAD uygulamaları alanında uzman Taliasoft Yazılım tarafından geliştirilen DonatıPro™ işinize değer katar, doğru, hızlı ve kaliteli projeler üretmenizi sağlar. Neden DonatıPro™

Bizimle Kontak Kurun

  • TALIASOFT YAZILIM
  • Orhan Toker, Y. Mimar (İTÜ)
  • T: ---
  • M: orhantoker @gmail.com
  • İletişim Formu

Sosyal Ağlarda Taliasoft

Bizi takip edin.

rss google twitter Mail listesi